Turcomarin
İnsan Kaynakları
Haberler&Duyurular
  • YENI TESIS KURMAYA HAZIRLANAN TURCOMARIN 'DE HEDEF %12 BÜYÜME
    ISTANBUL - Kompozit–CTP sektörüne 2005 yilinda adim atan Turcomarin, bu yil içinde yeni bir tesis kurmayi planliyor. Bu konuda fizibilite çalismalarinin sürdügünü belirten Turcomarin Kompozit Yapi Elemanlari Sanayi Genel Müdürü Ahmet Ugur Özen, teknik imkanlarini

İK Politikamız

Ücret Politikası

Grubun ücret politikası, daha yüksek standartlarda hizmet için rekabete dayalı ücret sistemi uygulayarak, personelin performansını ve kalitesini yüksek tutmayı amaçlar. Bu nedenle ücretin belirlenmesinde personelin yetkinlikleri, performansları ve piyasa koşulları göz önüne alınır. Ücret artışları güncel piyasa trendlerini yansıtabilmek ve artan performansı ödüllendirebilmek için, yılda bir kez olmak üzere Ocak ayında yapılır. Her ücret artış dönemi öncesinde Turcomarin İnsan Kaynakları Müdürlüğü, personelin performans değerlendirmelerini de dikkate alarak gerek kurumsal bazdaki araştırmalardan, gerekse profesyonel danışmanlık firmalarının oluşturduğu araştırmalardan yararlanır.
 
Eğitim Politikası

Çalışanlara, organizasyon üzerindeki katma değerlerini arttırmak amacıyla hem kendilerini hem de işlerini geliştirmeye yönelik ve her düzey için farklı içeriklerde Turcomarin tarafından aylık hazırlanan eğitim programları mevcuttur. Bu eğitim programları ile Turcomarin'in tüm çalışanlarına eğitim ve gelişimleri için eşit olanak ve fırsat sağlanmaktadır. Düzenlenen eğitimlerin temel amacı çalışanın halen yerine getirdiği görev ile ilgili teknik bilgi ve beceri düzeyini arttırmak ve Kariyer Planları ile ilişkili olarak bir sonraki görevinde ihtiyaç duyacağı teknik bilgi ve becerileri kazandırmaktır.